Spoon to The Moon Logo
Cart0.00
Spoon to the moon logo

Tinklaraštis

Vasariški vieno kąsnio užkandžiai, kurie užburs!

Vasariški vieno kąsnio užkandžiai, kurie užburs!

Ši vasara bus dar šaunesnė, nes ne tik džiaugsimės gražiu oru, bet ir galėsime iš naujo įvertinti laisvę, bendravimo malonumą. Visu tuo mėgausimės atsakingai. Džiaugsmą tikrai sustiprins skanus maistas. Jūsų pamėgti vieno kąsnio užkandžiai, kuriuos rekomenduojame vasarai, tikrai užburs.

 

Įvertinti iš naujo

Mes taip visų pasiilgome, jog kiekviena šventė yra dvigubas malonumas. 2020-ųjų pavasaris tikrai buvo ypatingas, kartu tapome istorijos dalimi, o noras skanauti aukščiausios kokybės maistą tikrai niekur nedingo. Net turėjome garbės pasidalinti mintimis apie savo veiklos ypatumus su portalo 15min.lt skaitytojais.
Labai smagu taip laikas nuo laiko prisiminti veiklos pradžią, įvertinti nueitą kelią ir atnaujinti tikslus. Kaip ir smagu prisiminti skaniausius užkandžius, kurie taip pamėgti užsakovų ir gali būti vadinami tikra klasika. Pavyzdžiui, žavusis jūros dumblių Wakame ir keptos krevetės užkandis. Tai subtilumas ir galimybė skonio receptorių pagalba keliauti toli prie tolimų vandenynų ar gaivių jūrų, kur šildo saulutė ir kvepia atostogomis.

Kviečiame ne tik pasimėgauti, bet ir papuošti šiuo viliojančiai atrodančiu užkandžiu savo šventės ar renginio vaišių stalą. Užkandžiai vestuvėms, vieno kąsnio sumuštiniai krikštynoms ar, pavyzdžiui, taip pat  tikra klasika tapę mūsų skanieji burgeriukai, kurie gali būti su mėsa arba žuvimi – tai vasara, tai šventinė nuotaika, tai šaukštas stebuklo, kuriuo dalinamės su Jumis.

Vasarą itin populiarus „Green Spoon“ meniu, kuriame siūlome gausų pasirinkimą užkandžių be mėsos. Tokių užkandžių receptai ir produktų deriniai leidžia atrasti naujų skonių, tad juos rekomenduojame net užkietėjusiems mėsos mėgėjams. 


Užkandžių idėjos vasarai

Gaivūs ir lengvi užkandžiai šventėms ar iškyloms gamtoje šią vasarą bus tikras džiaugsmas, jei juose derinsite skirtingų kraštų produktus, juos rinksitės itin kokybiškus. Jei burokėlis, tai toks, kuris gaivina, užburia aromatu. Jei sūris, tai mielai stebinantis savo poskoniais jau po pirmo kąsnelio. Šviežutėlės daržovės, miško grybai, žolelės – tai tikra vasara.

Puikus pavyzdys yra kepto burokėlio užkandis su ožkos sūriu, gardinamas klevų sirupu ir trumų aliejumi. Burokėlis - lietuviškos virtuvės pasididžiavimas. Pridedame kitų šalių skonius ir atrandame dar šį tą nuostabaus! Tai tikras vasaros hitas ir ai užkandis, kurį privalu paragauti visiems ožkos sūrio mėgėjams. Patikrinta ir daugelio įvertinta rekomendacija.

Sveiki užkandžiai gali būti ne tik labai skanūs, bet ir stilingi. Tikra šventinio stalo puošmena taps artišokų, krabų mėsos bei lašišos ikrų užkandis, patiekiamas austrės geldelėje. Tai užuomina į prabangą, bet kartu ir labai paprastas kvietimas užsimerkti ir nukeliauti į širdžiai mielus kraštus. Čia vandenynas, čia saulė ir laisvės pojūtis. Dar skanaus nealkoholinio vyno ir skonio receptoriai patvirtins, kad tai yra tikra vasara.

Mes mielai pasirūpinsime, kad Jūsų šventės būtų stebuklingos ir visi kartu pasidžiaugsime ypatinga vasara. Kaip ir karantino metu, taip ir kasdien rekomenduojame skaniausius maisto rinkinius, kurie yra puikus sprendimas. Galima lengvai pasidaryti šventę terasoje ar tiesiog, jei lyja lietus, sau namuose. Skoniai ir poskoniai, kurių tik mažą dalelę paminėjome, gali daryti tikrus stebuklus. 

Kontaktai pasiteiravimui ir greitam užsakymui.


Skanūs linkėjimai ir... VASARA, sveika atvykus!!!