Vakarėliai ant stogo, nes taip norėjo Ugninis Gaidys

Vakarėliai ant stogo, nes taip norėjo Ugninis Gaidys. Toks teiginys skamba gan kaimiškai (visomis geromis to prasmėmis), tačiau įdomu pastebėti, jog šiais metais Vilniuje žmonės labai mielai laiką leido ant stogo įsikūrusiose terasose ir tai galima pavadinti vienu iš praėjusio sezono trendų. Tikėtina, kad ir kitais metais šio įpročio neatsisakysime, o mes norime trumpai paplepėti apie tai, kaip gi 2017-aisias šventė mūsų klientai.

Pakopa po pakopos

Pabandykite pasakyti greita žodį „pakopa po pakopos“. Dar greičiau. Smagumas tame, kad šiais metais mes tikrai įveikėme nemažai pakopų. Tiek tiesiogine, tiek ir perkeltine prasme. Vienas iš užsibrėžtų tikslų buvo susijęs su „Spoon to the Moon“ paslaugų plėtra. Pastebėjome, jog dažnas klientas teiraujasi, ar galime pasiūlyti ir indus, stalus ir kitą inventorių, žodžiu taip, kad dėl nieko nereiktų sukti galvos. Jei anksčiau dar kartais gūžčiodavome pečiais, tai šiais metasi drąsiai atsakėme, jog galime. Stalo įrankių, indų, staltiesių, stalo dekoro nuoma iššūkis mums, bet absoliutus patogumas Jums, mieli klientai. Tobuliname šias paslaugas, tad iš čia ir atsirado tos „pakopos“, o vasarą bene kiekvieną savaitgalį ir ne po vieną kartą tekdavo garbė ropštis ant Vilniaus senamiesčio stogų ir ten įsikūrusiose terasose dengti vaišių stalus. Puiki mankšta, o idėja švęsti tokioje vietoje tiesiog nuostabi. Vilnius, ar Vilniaus apylinkės išties žavi, todėl atradome tiek daug nuostabių vietų šventei, kad net panorome apie tai papasakoti daugiau (tik vis nespėdavome).

Bene įsimintiniausia terasa yra „Terasa 360“. Tai nuostabi vieta privatiems vakarėliams ir išties unikali galimybė pažvelgti į žavųjį sostinės senamiestį 360 laipsnių kampu. Profesionalus aptarnavimas garantuotas, o mes džiūgaujame smagia pažintimi.
Švenčių organizatoriai dažniausiai sako, jog tokiose vietose renginiai yra kiek kitokie. Galime patikinti, nes, pavyzdžiui, labai dažnai žmonės apsieidavo be alkoholio, didelį dėmesį skirdavo kokybiškam maistui, aplinkos papuošimui ir stilingai muzikai.
Taigi, jei iki šios vasaros vakarėliai ant miesto stogų buvo tik graži svajonė, dabar svajotojai pildo savo sumanymus ir terasose švenčia vestuves, gimtadienius, įmonių šventes ar tiesiog šiltus penktadienius.

Gurmė ir gumano keliai skiriasi

Taip, mes šį kartą kupini metaforų, tačiau šios sąvokos išties skiriasi, o antroji yra susijusi su besaikiu valgymu. Todėl suskumbame linkėti būti gurmė visomis to prasmėmis. Maistas, gėrimai vakarėliams, jau minėta stilinga muzika – tai detalės, tačiau yra tokių erdvių, kuriose tarsi tvyro ypatinga aura ir tiesiog norisi švęsti. Kelias tokias Ugninis Gaidys atnešė ir mums.
Jei planuojate jaukią asmeninę šventę, ar norite pradžiuginti kolektyvą (iki 90 asmenų), viską, ko reikia, rasite  sodyboje „Vaidilutės 24“ pušų paunksmėje, kur daug erdvės, bet kartu tinkamai išlaikomas šventės privatumas. Dėkojame už smagias akimirkas kartu.

Turėjome garbės savo maistu džiuginti svečius, susirinkusius ir pačioje Vilniaus miesto širdyje. Vilniaus Rotušė – ypatinga vieta ypatingoms progoms. Nuo labdaros renginių iki furšetų miesto svečiams iš kitų šalių. Renginių organizatoriams dėkojame už pasitikėjimą. Renginiai miesto Rotušėje kaip ir, pavyzdžiui, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje yra ir išbandymas, ir atsakomybė, ir žinoma didžiulis džiaugsmas. Mums tikra garbė.

Po didelių darbų galima pasimėgauti šampanu, o geriausia tai daryti Champagneria „The Bubbles“. Stilingiems vakarėliams su mūsų siūlomu exclusive maistu ir burbuliukais. Tobula vieta, jauki, patogi. Vienas iš metų atradimų.

Labai smagu pagalvoti apie ateinančius metus ir pagrįstai manyti, kad jie atneš dar daugiau atradimų. Mes labai kviečiame jau dabar pasidalinti savo mėgstamomis vietomis švęsti ypatingas šventes. Tai galite padaryti FB komentaruose, o mes tikimės, kad kitais metais turėsime garbės tose erdvėse įgyvendinti jūsų pageidavimus bei kartu suorganizuoti nuostabių švenčių. Tokių… nuo žemės iki mėnulio ir atgal. Tokių SU ŠAUKŠTU STEBUKLO!

Šaunių visiems 2018-ųjų!!!