Vaikų šventės – skanumynai šypsenų fone

Vaikų šventės vis dažniau neapsiriboja tik siautulingomis pramogomis, tad labai smagu, kad skanus maistas tampa aktualia gimtadienių ar kitų svarbių progų dalimi. Spoon to the Moon komanda mielai bendradarbiauja su švenčių mažiesiems organizatoriais, o tėveliams, kurie nori vaikus palepinti išskirtiniu maistu, siūlo specialų vaikams skirtą meniu.

Apie žaidimų vietas ir partnerius

Dažnai mums tenka smagi užduotis pasirūpinti mažųjų šventėmis, kurios organizuojamos žaidimų kambariuose. Džiugu, kad Vilniaus miestas gali pasigirti tikrai plačia įvairove tokių kambarių. Patys mažiausi ar jau šiek tvirčiau žingsniuojantys – visi gali atrasti  vietą pramogai.

Spoon to the Moon komanda tikrais savo bičiuliais vadina renginių organizatorius Minimukų namukai ir KORI KORI. Linkėjimus siunčiame draugams iš Čiuku ČiukuDebesų miesto ir Basos pievos. Tikimės greitu laiku užsukti ir į Kauną, kur yra įsikūręs visas Žaidimų namas. Smagu dirbti su tikrais profesionalais, o dar smagiau išgirsti švenčių dalyvių komplimentus. Vaikų šventės – tai skanumynai šypsenų fone. Atskiras meniu vaikams, tačiau nepamirštame ir tėvelių. Ilgametė darbo patirtis leidžia paruošti tobulą šventę visiems.

Pritariame partnerių idėjai, kad geriausia dovana vaiko gimtadieniui yra pailsėję ir besišypsantys tėvai. Taip, gyvenimo tempas mūsų nelepina, o jaukiai ir kokybiškai šventei suorganizuoti neužtenka vien tam skirtos erdvės. Kai mūsų paklausia, ar žinome, kur galima rengti šaunias šventes, mes mielai pasidaliname kontaktais. Taip pat ir mūsų partneriai – jie mielai rekomenduoja mus, kaip patikimus maisto tiekėjus.

Vaikų vaišes galima pasirinkti iš specialaus meniu, o štai dažnai išgirstame klausimą, kuo pavaišinti tėvelius. Trumpai galime atsakyti, kad tėveliams mes dažnai siūlome pasimėgauti mūsų gardžiuoju trapios tešlos pyragas (Quiche) arba, pavyzdžiui, bruschettų rinkiniu. Žinoma neužmirštame ir gurmamų, jiems esame paruošę specialią Exclusive užkandžių seriją. Visi bus sotūs ir laimingi.

Skanūs smagumynai

Visai neseniai šią vasarą vienas labai svarbus asmuo šventė savo dešimtąjį gimtadienį. Taip, tai Izabelė. Ji sukvietė visą būrį draugų, o saulė šiais metais menkai lepinanti vasara, tądien iki pat pikniko gamtoje pabaigos leido negalvoti apie skėčius ar lietpalčius. Buvo smagu, o tarp žaidimų ir šėlionių gryname ore šventės svečiai turėjo progą pasimėgauti Spoon to the Moon skanėstais.

Prisiminus šventės skanėstus net ir dabar užsimanai kažko skanaus. Svečiai šiltą dieną gaivinosi naminiu apelsinų limonadu, o pagrindinis gimimo dienos akcentas buvo skanusis šventinis sūrios karamelės sūrio pyragas (cheesecake). Fantastiškai skanus ir labai tinkantis tokiomis karštomis dienomis gamtoje.

Svečiai taip pat smaguriavo gardžiaisiais burgeriukais, kurie greičiausiai dingo nuo vaišių stalo. Tėveliams buvo iškeptas specialus sluoksniuotos tešlos tortas su karamelizuotais burokėliais. Vafliukai, vaisų vėrinukai ir kiti skanėstai buvo puikus desertas po ant grilio keptų marinuotų vištų širdelių, sparnelių ir grill daržovių.

Smagu, kad visai netoli Vilniaus galima rengti tokias jaukias iškylas, kad pasirūpinta tiek kepsninėmis, tiek ir visa kita reikiama infrastruktūra. Mes irgi viskuo pasirūpinome, bet pamiršome vazą gėlėms. Akyli mūsų FB skaitytojai, tai iškart pastebėjo. Truputį paraudonavome, bet, kaip matėte, problemą išsprendėme išradingai.

Jei planuojate organizuoti šventę vaikams, kreipkitės, mes mielai pasirūpinsime stalo dekoru, indais ir žinoma pačiu skaniausiu maistu. Daugiau apie mūsų siūlomus patiekalus vaikams rasite čia.