Spoon to The Moon Logo
Spoon to the moon logo

Tinklaraštis

Vaikiški tortai – kaip išsirinkti?

Vaikiški tortai – kaip išsirinkti?

Vaikiški tortai yra ne vaikiško dydžio dilema. Ar tikrai? Kaip išsirinkti tortą vaikų šventei ir kaip surasti optimaliausią variantą tarp grožio ir skonio? „Spoon to the Moon“ komanda dalinasi įžvalgomis ir pataria, kaip pradžiuginti mažuosius ir išrinkti tobuliausią šventės akcentą.

Skani nostalgija

Prisiminimai ir savotiška skani nostalgija – dažni tėvų palydovai, nes iš vaikystės prisimename magiškus skonius ir kvapus, kurie mus džiugindavo per gimtadienius. Tortas tada atrodydavo tiesiog stebuklingas dalykas. Medaus tortas turbūt anuomet buvo vienas populiariausių, o laikui bėgant namų šeimininkės išplėtė savo arsenalą, nes dabar tortų receptai lengvai prieinami internete, ištobulėjo buitinės orkaitės ir krosnelės, o ir gaminti namuose yra tam tikras trendas 🙂

Vienas dažniausiai girdimų komplimentų, kuriuos girdime iš klientų, jog mūsų siūlomi kepiniai yra tarsi pagaminti namuose. Taip, tai tikra tiesa. Tortus kepa patyrusi komanda, tačiau svarbiausia čia yra aukščiausios kokybės sudedamosios dalys ir bene svarbiausias akcentas – nuoširdus darbas. Kepame tarsi sau, pasikliauname savo patirtimis ir skoniais, sekame tendencijas ir vienas minusas – nepataikaujame rinkai.

Ką pasirinkti?

Sakoma, jog patys vaikai pastaruoju metu labai mėgsta rinktis tortus, kurie vaizduoja jų mėgstamus herojus. Jei vaikas matė įdomų filmuką ar žaidė kompiuterinį žaidimą, kur pagrindinis veikėjas buvo superrobotas, tai labai tikėtina, kad mažasis norės tokio herojaus formos torto/ Bet susižavėjimas kartais baigiasi ir tuo, jog šventės metu vaikai nebeleidžia pjaustyti torto, nes gi tai jų mylimo herojaus pjaustymas. Skamba baisokai, bet mes patartume tokių tortų vengti ne dėl to. Masė, iš kurios liejami tokie tortai, yra tik spalvingas papuošimas, ji žinoma nėra nuodinga, tačiau kam tortą apkrauti tokiomis dekoracijomis, kurios vėliau atsiras šiukšlių dėžėje?

Tortai, pyragai ir kiti skanėstai skirti vaikams, kuriuos siūlo „Spoon to the Moon“, visada pasižymi šviežumu ir, klientai sako, grožiu 🙂  Estetikai mes tikrai skiriame daug dėmesio, kurdami šventinę nuotaiką dėliojame stilingą dekorą, o savo gaminius pristatome kaip lengvus, šviesius, skanius. Savo meniu turime ir jau minėtą Smetonišką medaus tortą. O, jei reiktų išskirti vaikų mėgstamiausius, be abejonės tai yra „Raffaello“  tortas bei OREO sūrio pyragas. Taip pat – naminiai guminukai ir skanieji mūsų vafliai bei „cake pops“.  Visą vaikų šventėms skirtą meniu patogiai galima paeržiūrėti čia.

Dar vienas svarbus kriterijus – alergenai. Tėvai su mumis turėtų aptarti galimų alergenų sąrašą tam, kad vaikų šventė būtų lydima tik teigiamų emocijų.

Visoms šventėms priimami išankstiniai užsakymai, o ms galime patarti bei papuošti tortą pagal Jūsų pageidavimus. Taip pat – mielai pasirūpinsime torto pristatymu į sutartą vietą.

Greiti patarimai:

  • klauskite – vaiko, ko jis norėtų, gamintojų, ką jie gali pasiūlyti-patarti jūsų sugalvota šventės tema;
  • rinkitės kuo natūralesnius produktus;
  • venkite dirbtinių papuošimų, superherojai tegul gyvena virtualiame pasaulyje, o ne ant šventinio stalo;
  • pagalvokite apie visą vaikų šventės meniu.