Užkandžiai šventėms ir vasara visus metus

Mūsų užkandžiai šventėms yra tikra vasara jūsų lėkštėje. Ne kartą yra tekę girdėti komplimentų, jog nešame vasarišką nuotaiką – lengvumą, gaivumą ir spalvas. Ačiū už komplimentus, o dabar – mūsų visų geriausias metas! 

 

Pasirinkimų gausa

Kartu su vasaros pradžia pastebime ir švenčių gausėjimą, nes geras oras ir gerėjanti pandemijos situacija atveria daugiau galimybių. Sunku spėlioti, kaip čia viskas bus, bet dabar atsakingai švenčiame vasarą, o progų išties yra daug. Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai (nemažai jų atkelta iš anksčiau ar netgi pernai) ir kitos minėtinos progos be abejonės lydimos ir skaniausio maisto.

Geras oras kelia norą švęsti lauke, o maistas yra neatsiejama geros šventės dalis. Šią vasarą turime tiek jau pamėgtų pasiūlymų, tiek ir keletą naujienų, kurias rekomenduojame paragauti ir įvertinti.
Vienas labiausiai pamėgtų ir išties visda vasariškai nuteikiančių patiekalų yra mūsų žymusis kišas. Galite rinktis net iš kelių variantų, o tai ne tik džiugesys skonio receptoriams, bet ir tikra stalo puošmena.
Šaltibarščių „šotukai“ yra dar vienas spalvingas sprendimas. Be abejonės jau atidarėte šios sriubos sezoną, o mes ją pateikiame stilingai ir mielai nustebiname šventės svečius.
Planuojate iškyla žaliosiose miesto ervėse? Žinome puikių vietų, o maistą tam pasiūlysime tiesiog tobulą.


Vienas iš patogiausių variantų yra rinktis mūsų vaišių rinkinius. Tai palengvina skaičiavimus, o mes lanksčiai galime pridėti ar pakeisti patiekalus. Viskas labai gardu ir šviežia – nuo užkandžių iki desertų. Vasara visu greičiu!

 

„Planai chuliganai“

Norisi tikėti, kad ši vasara bus tas lūžio taškas, kai vėl galėsime nevaržomai džiaugtis vieni kitais, bendravimu ir šventine nuotaika. Patirtis parodė, kad planuoti yra gana rizikinga, bet kumščius laikome visi. Dėl užsakytų švenčių mes taip pat su kiekvienu užsakovu kalbamės individualiai. Jei iškyla problemų dėl viruso ar keičiasi planai, lanksčiai žiūrime į datų perkėlimą, tačiau norime paprašyti abipusio supratingumo, nes kiekvienai šventei ruošiamės individualiai, o, pavyzdžiui, daugelis šios vasaros savaitgalių jau yra pilnai užsakyti.

Jei planuojate savo šventę, mielai Jums padėsime jau pradiniame etape. Galime pasirūpinti ne tik skaniausiu maistu, bet ir stalais, jų puošyba. Maistą šventėms pristatome profesionaliais automobiliais-šaldytuvais, tad ir karščiausią dieną jis bus šviežias ir išlaikys savo estetinę išvaizdą. Be abejonės – bus labai skanu!

Dar praėjusią žiemą, kai maistą pristatinėdavome tik šeimos ūkiams , esame gavę komplimentų, kad mes net ir per pusnynus atnešame tikrą vasarą. Be abejonės – dabar pats mylimiausias mūsų metų laikas, tad kviečiame švęsti svarbiausias jūsų šventes. Mes užtikrinsime saugų ir nepriekaištingą maisto pristatymą ir serviravimą. Vasara bus nuostabi, nes toks mūsų visų „planas chuliganas“. Iki.

GREITA IR PATOGI UŽKLAUSA.