Spoon to The Moon Logo
Cart0.00
Spoon to the moon logo

Tinklaraštis

Šventė organizuoti šventę

Šventė organizuoti šventę

Švenčių organizavimas yra labai malonus, tačiau kartu ir labai atsakingas darbas. Mes, tiesa, kasdien esame įvairiausių švenčių dalis, todėl nuo šiol siūlome Jums unikalią patirtį – patikėti savo šventę „Spoon to the Moon“ komandai. Mūsų patirtis, Jūsų pageidavimai arba tiesiog vienas trumpas „noriu“. Tiesiog sakykite, kur ir kada.

 

Skonio reikalas


Geriausi švenčių organizatoriai Vilniuje turbūt vienbalsiai pritars, jog savo vardą užsitarnauti yra daug kantrybės ir pastangų reikalaujantis darbas. Šioje vietoje labai tinka tas pasakymas apie šaukštą deguto, kuris gali sugadinti ir pačią saldžiausią medaus statinę. Švenčių organizavimas yra ypač jautri sritis, nes sudedamųjų dalių yra tikrai daug, o jas suvaldyti ir nepriekaištingai pateikti užsakovui – tikras menas.
Mes kasmet įvertiname savo patirtis ir net iš klientų girdime, jog nuolat augame ir tobulėjame. Prasiplėtė mūsų siūlomų paslaugų arsenalas, padidėjo komanda, atsirado visas būrys patikimų partnerių. Jau nekalbame apie meniu, kuris yra mūsų veiklos pagrindas.


Šią vasarą turėjome progą išbandyti save ir gal net tam tikra prasme surizikuoti. Pasiūlėme užsakovams visiškai pasitikėti mūsų skoniu. Aptarėme finansines detales, išsiaiškinome kitus svarbius aspektus ir kibome į darbą. Sukūrėme toms šventėms unikalius meniu pagal šventės temą, vietą, žmonių skaičių, o tai, mūsų nuomone, yra nenusakomas patogumas klientui, nes meniu derinimas kartais užtrunka, tad šiuo atveju sutaupėme užsakovui nemažai laiko, o kartu ir sukūrėme malonų laukimo jausmą, juk taip smalsu, kas ir kaip bus pateikta.

Pasakodami apie šias patirtis bičiuliams išgirdome dar vieną priežodį apie katės maiše pirkimą ir labai smagią to interpretaciją: „na, jei tik visos katės maiše būtų vardu „SpoonMoon“, toks pirkimo būdas suklestėtų.“ :)
Ačiū už komplimentus, o, jei norite ir Jūs išbandyti tokį variantą, mielai prašom!

 

Kaip organizuoti šventę?


Paprasčiausias ir patikrintas patarimas yra viską patikėti profesionalams. Mes atsakome už maisto kokybę ir visus su juo susijusius sprendimus. Vienas pagrindinių klausimų būna toks gana „ūkiškas“ – t.y., kiek maisto reikia konkrečiam kiekiui žmonių. Jei norite, galime jį dar apsunkinti: kiek reikia užkandžių, kokių pagrindinių patiekalų ir kas desertui? Bet mes čia tam, kad palengvintume rūpesčius, tad labai lengvai ir profesionaliai atsakysime, kiek visko reikia ir kiek tai kainuos.

Labai atsakingai žiūrime į maisto tausojimą ir esame tas gyvas pavyzdys, kai šventės dalyviai vienbalsiai liudija, jog kokybiškas maistas, preciziškai suderinti skoniai ir poskoniai yra tikra šventė smaguriautojams. Beje, labai dažnai girdime žodį „gurmanas“, o visažinis internetas net „Wikipedia“ puslapyje pateikia smagų paaiškinimą, jog „Terminas apytikriai XVIII a. po Europą paplito iš prancūzų kalbos žodžio „Gourmet“ („smaguriautojas ir vynų žinovas“), kuris atitinkamai kildinamas iš senosios prancūzų kalbos žodžio „Gormet“ („vyno pardavėjo padėjėjas“). Beje, vokiečiai iki šiol naudoja iš prancūzų pasiskolintą kitą prancūzišką žodį „gourmet“ ir sako, kad žodis „Gourmand“ yra netikslus, nes pradinė jo reikšmė esanti „tas, kuris daug ir gerai valgo“ (rajūnas)“.

Džiaugsmas smaguriautojams ir gero vyno vertintojams yra mūsų stichija. Tam, kad pasiūlytume pilną komplektą, į siūlomą asortimentą įtraukėme ir stiprius tauriuosius gėrimus. Mielai patarsime, kas tinka prie vienų ar kitų užkandžių. Tiesa, primename, kad vartodami alkoholį rizikuojate savo ir artimųjų gerove.

Taigi tokį lietuviškomis patarlėmis, priežodžiais ir lingvistinėmis subtilybėmis paįvairintą įrašą galime pabaigti kvietimu pasinerti į mažą avantiūrą – patirti unikalių potyrių savo šventės metu. Maistas šventėms – tai mūsų sritis ir mes esame pasiruošę Jus itin maloniai pradžiuginti.
Kreipkitės tel. nr. 8 673 56068 arba Info@spoonmoon.lt