Skanus maistas, kuriuo nustebinsite savo svečius

Per visus darbus ir darbelius seniai berašėme, bet skanus maistas taip susuko galvas, kad tik dūzgėme ir stengėmės, kad Jūs galėtumėte švęsti, švęsti, švęsti. Kokia ta 2020-ųjų vasara ir kas toliau?

 

Vasara su dainomis

Teko girdėti, kad jaunimas šią vasarą šventė dainuodami legendinę kultinės grupės “hiperbolė” dainą, kur skamba “Vasara, vasara, jūra atnešė man…”. Naujai atrasta klasika – ne kitaip. Panašiai buvo ir su maistu. Šiais metais po gan neįprastos metų pradžios visi mes kažkaip iš naujo įvertinome dalykus ir skanus maistas nebuvo išimtis.
Šventiniai stalai šiais metais spalvingi, o erdvių radome pačių išradingiausių. Nuo jaukių sodų iki erdvių terasų, nuo iškylų žaliuojančioje pievoje iki puošnių vestuvių vaišių. Mes tokie laimingi ir nežadame sustoti!

Tik norime priminti, kad teikiame pilnas maisto tiekimo paslaugas ir be užkandžių ar desertų galime pasiūlyti ir profesionalaus šefo gaminamą šviežią karštą maistą. Sode gali pakvipti ta apdainuota jūra, gali gundyti skaniausių kepsnių aromatas ar rytų virtuvės kvapai. Virtuvės šefas šventėms suteikia džiugaus žavesio, o skanus maistas tiesiog užburia. Rekomenduojame ir linkime skanaus.

Mūsų meniu svariai įsitvirtino  „Green Spoon“ užkandžiai, kurie visus labai pradžiugina ir nustebina. Net ir labiausiai užkietėję mėsos mėgėjai patvirtina, kad galima mėgautis ir kiek lengvesniu maistu. Šiltuoju metų laiku tai ypač aktualu.


Pilnas aptarnavimas

Mes išskirtinį dėmesį skiriame saugumui, viską atliekame tiksliai pagal nurodymus ir kiek galime papildomai pasirūpiname, kad visi produktai ir iš jų pagaminti skanėstai saugiai pasiektų vaišių stalą. Todėl dar kartą įsitikinome, koks privalumas yra teikti pilną paslaugų paketą, kai pasirūpiname viskuo – nuo stalų ir staltiesių iki užkandžių ar karštų patiekalų. Esame patys atsakingi už viską, o ilgametė patirtis leidžia profesionaliai teikti paslaugas. Maistas į namus yra vienas didžiausių džiaugsmų net ir visų negandų metu. Ar ne?

Labai dėkojame už pasitikėjimą ir linkime smagiausių švenčių. Dabar jau ruduo, o šis metų laikas įprastai vadinamas vestuvių sezonu. Išties šiuo metu jos ypatingos, tam tikra prasme irgi įvairiaspalvės kaip tas mūsų skanus maistas, kaip ta gamta, kuri dažosi pačiais neįtikinamiausiais ir nuostabiausiais atspalviais.
Švęskime gyvenimą, švęskime rudenį ir savo gražiausias šventes!

Mes mielai pasirūpinsime, kad Jūsų šventės būtų saugios. Patarsime, kaip derėtų viską organizuoti, jei pageidausite, pasirūpinsime stalais, indais, staltiesėmis ir viskuo, ko reikia stebuklingoms šventėms.

Maistą tiekiame tiek Vilniuje, tiek ir Kaune. 

Kontaktai pasiteiravimui ir greitam užsakymui.


Skanūs linkėjimai ir... dabar jau dainuosime RUDUO, RUDUO, krenta lapai auksiniai ir leidžiasi tyliai!!!