Skanus maistas ir žaidimų kambarys vaikams - smagiausia šventė!

Jaukus ir visus dėl pandemijos keliamus saugumo reikalavimus atitinkantis žaidimų kambarys vaikams yra ta vieta, kur labai smagu švęsti gimtadienius. Maistas vaikų šventėms yra viena mūsų vizitinių kortelių, tad kviečiame švęsti skaniai!


Žaidimų kambarys – šventė visiems

Tiek didmiesčiuose, tiek ir mažesniuose miestuose galima rasti pačių įvairiausių žaidimų kambarių ar net žaidimų namų vaikams. Jie vilioja pačiomis įvairiausiomis pramogomis – nuo mažųjų mėgstamų kompiuterinių žaidimų ar virtualių pramogų, iki įstabių batutų, laipynių ir kitų aktyvių pramogų.

Skanus maistas yra dar vienas svarbus aspektas, kai kalbame apie vaikų šventes. Žaidimų kambarys vis sunkiau įsivaizduojamas be spalvingų užkandžių, gaivių gėrimų, saldumynų ar šventinio torto. Mes visada stengiamės pradžiuginti mažuosius, o užkandžius ir visą stalo papuošimą kruopščiai deriname su tėveliais ar atsakingais asmenimis, nes svarbu viską paruošti pagal numatytą temą. Stengiamės naudoti kuo mažiau pridėtinio cukraus, pasiūlyti daržovių ar vaisių, kurie itin mėgstami vaikų, smagiai laiką leidžiančių žaidimų sūkuryje.

Be to galime pasiūlyti atskira meniu tėveliams ir kitiems suaugusiems svečiams. Kad neprailgtų laikas ir juos taip pat aplankytų šventinė nuotaika. Taigi skanus maistas plius smagios pramogos – tai tikra šventė visiems.
Žaidimų erdvės, su kuriomis bendradarbiaujame, itin atsakingai laikosi visų saugumo reikalavimų, mes glaudžiai bendradarbiaujame užtikrindami nepriekaištingą saugumą ir aplinkos dezinfekavimo reikalavimus. Rankų plovimas ir kitos reikalingos priemonės yra svarbios kasdien, net ik pandemijos metu.

 

Spalvingas ruduo ir spalvingos šventės

Šį rudenį šventes galima papuošti ne tik balionais, spalvingais indais ar vaikų kostiumais, bet ir dar viena svarbia detale – kauke. Ne karnavaline. Tai vienas iš saugumo aspektų, bet ir jis gali būti žaismingas, spalvingas. Jis labiau aktualus tėveliams, nes mažieji ir dūksta, ir gardžiuojasi užkandžiais – tad kaukės tokiose situacijose turi labiau simbolinę reikšmę, tačiau reiktų ir vaikams akcentuoti jų funkciją. Mes itin akcentuojame rankų dezinfekcijos svarbą, patys laikomės griežtų reikalavimų ir prašome atsakingai elgtis švenčių dalyvių.

Egzotinius vaisius rudenį puikiai keičia mūsų vietinis derlius, o spalvingosios morkytės yra mėgstamos visus metus. Jos galėtų stoti lygion konkurencinėn kovon net su saldumynais. Pavyzdžiui, su naminiai guminukais, kurie tikrai viliojantys, kuriuos mėgsta tiek maži, tiek dideli.
Gaiviųjų gėrimų taip pat prireikia visus metus, tačiau rudenėjant smagu pasimėgauti ir kuo nors šiltu. Kakava ir amerikietiško stiliaus sausainiai arba visiškai lietuviško stiliaus – vafliai. Jaučiate tą mielumą ir skonius, kuriuos mums išties dovanoja ruduo. Ech, gražus metas ir be abejonės – skanus.

Specialų vaikams skirtą meniu rasite čia, o dėl saugių švenčių organizavimo mielai kreipkitės į mus. Patarsime ir užtikrinsime, jog mažieji ne tik mėgautųsi skaniausiu maistu, bet ir laiką leistų saugiai bei prasmingai.

Linkėjimai būti sveikiems ir saugoti save. Iki skanių pasimatymų, mielieji.