Skaniausi užkandžiai – nuo vakarėlio idėjos iki svečių komplimentų

Skaniausi užkandžiai – nuo vakarėlio idėjos iki svečių komplimentų yra „Spoon to the Moon“ komandos kasdienybė. Kūrybinio darbo užkulisius nusprendėme atskleisti kartu atsakydami į labiausiai Jums rūpimus klausimus.

Jūs kreipiatės pačiu laiku

Viena dažniausių užklausų, kurių teiraujasi klientai, yra susijusi su svarstymu, ar jau laikas rūpintis maistu šventei. Dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje mes atsakome, jog galime pasirūpinti Jūsų švente, jei iki jos liko bent trys dienos. Žinokit truputį meluojame. O, jei rimtai, tai atsakymas išties reikalautų tos magiškos žvaigždutės. Jų mes stengiamės vengti, bet kartu norime paprašyti supratingumo, nes, pavyzdžiui, jei šventė yra organizuojama kokį itin populiarų vasaros savaitgalį, tai labai tikėtina, kad turėsime atsiprašyti ir pamojuoti lentele‚ fully booked“.

Pavyzdžiui, krikštynas ar vestuves organizuojate ne taip ir dažnai, todėl šioms nuostabioms šventėms skiriate daug  brangaus savo laiko: ieškote informacijos internete, sekate tendencijas, klausiate draugų patarimų. Kartu su Jumis norime, kad šventė būtų apgalvota iki mažiausios smulkmenos. Taip, tam reikia laiko, jo reikia daug mažiau, jei švente rūpinasi profesionalai, turintys daug patirties ir kontaktų.  Visuomet galime patarti, kaip turi atrodyti vestuvių, krikštynų ar gimtadienių užkandžių, desertų ar karštų patiekalų stalas. Todėl ir sakome, jog prisidedame prie vakarėlio idėjos, nes jau sveikinome daugybę laimingų jaunavedžių, „pakrikštijome“ mažuosius ir „su gimimo diiienaaa“  (dainuojame ne taip gerai, kaip ruošiame maistą ? ) dainavome tų šeimų draugams ir artimiesiems.

Jei organizuojate asmeninę ar kolektyvo šventę, mielai kreipkitės į mus nemokamų patarimų.

Visiškai #onlygoodvibes

Maisto ruošimas šventėms mūsų ceche yra labai linksmas kūrybiškas procesas. Dar – spalvingas ir kvapnus, o žavusis mūsų Spoonmobilis jau atpažįstamas Vilniaus gatvėse, nes jis veža ne tik skanų maistą, bet ir dalį tų emocijų, kurios sklandė virtuvėje.
Pavyzdžiui, mūsų siūlomi vieno kąsnio užkandžiai visada gaminami iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių. Kąsnelyje gali persipinti patys netikėčiausi skoniai ir poskoniai, kurie vieniems primena smagias atostogų akimirkas Viduržemio regione, kitiems mamos gamintą maistą, tretiems – tai įkvėpimas keliauti ir atrasti.

Norime Jus nudžiuginti ir jau š.m. kovo 15 d. Vilniuje surengti jaukų ir, be abejonės, skanų degustacinį vakarą kartu su mūsų draugais. Vakaro metu skanausite mūsų siūlomus užkandžius, desertus, pasimėgausite aromatinga kava.

Degustacijos metu miela Jums papasakosime, kaip tiekiame maistą šventėms, kaip jį serviruojame ir dekoruojame aplinką. Taip pat papasakosime apie papildomas paslaugas Jūsų tobulai šventei. Daugiau apie degustaciją sužinokite čia.

Štai kaip atrodo tie užkulisiai ir kodėl prasivėrus uždangai svečiai dar net neparagavę maisto jau žarsto komplimentus. Svarbiausia, kad išankstinis vertinimas pateisintų lūkesčius. Ar pateisina? Tai jau mūsų dažniausiai užduodamas klausimas Jums. Visada laukiame nuoširdžių atsakymų, o dabar – skanaus!

Iki greito ?