Spoon to The Moon Logo
Spoon to the moon logo

Tinklaraštis

Salotų idėjos

Salotų idėjos

Salotų idėjos pietums ar vakarienei, nes kada, jei ne vasarą mėgautis tuo, ką dovanoja gamta. Ir jei dar visus tuos žalumynus sumaišome su savo mėgstamais gardėsiais, tai gauname tobulą patiekalą. Mes tuo mėgaujamės labai dažnai, tad nusprendėme pasidalinti keliomis idėjomis, kaip greitai pasigaminti labai skanių salotų.

Mama, kas pietums?

Taip, tokį klausimą dažniausiai girdi tos mamos, kurios turi privilegiją vasarą leisti namuose su savo atžalomis. Kitais atvejais ir pačioms mamoms reikia pasukti galvą, kur čia papietauti. Abiem atvejais salotos yra puikus sprendimas. Pavyzdžiui, salotos per 5-7 minutes. Kaip? Štai taip: jei vištienos krūtinėlė išvirta jau laukia šaldytuve, tuomet pjaustomi mėgstami salotų lapai (arba naudojamas mišinys), agurkai, tarkuojamos morkos. Viskas gardinama padažu – sezamų aliejus, medus, citrinos sultys, šlakelis sojos padažo ir vorchesterio padažo pagal skonį. Štai Jums ir atsakymas 🙂

Dar vienas lengvumo ir net sveikumo įsikūnijimas susideda iš iceberg salotų, rukolos, saldžių bulvių (pakeptų ant kokoso aliejaus). Taip pat dedame fetos, agurkus, pomidorų, ridikų ir bolivinės balandos. Padažas bus sumaišytos grūdėtos garstyčios, medus, citrina, česnakas. Skanaus!

Laikas skaniai vakarienei

Vakarienė tai apskritai tobulas metas pasimėgauti salotomis. Pavyzdžiui, su rūkyta vištiena, virta saldžia bulve, mėgstamais lapais, pomidoriukais, pagardintos alyvuogių aliejumi.

Jei rastumėte šaldymo kameroj krevečių, jas galima pakepinti su česnaku. Dar reikės morkos, agurkų, salotų lapų ir rukolos. O padažas iš naminio pesto, medaus, citrinos sulčių ir garstyčių. Dar šlakelis sezamų aliejaus ir tikra puota!!!

Daugiau skanių receptų čia. Gardžiausių salotų Jums ir šilčiausių dienų. Pasimatom FB ar Instagram.

P.S. mano asmenininis receptų Instagram profilis jau čia! click -> Judrioji_virtuvė 😉