Pavasariškų vėlyvųjų pusryčių su „Lamų slėniu“

Jie įkvepia. Šį įkvėpimą anksčiau patyliukais godžiai semdavomės iš kompiuterių ar kitų išmanių ekranų, o jau kurį laiką galime džiaugtis ir… Taip, tai žavuoliai iš „Lamų slėnio“. O šį kartą turėjome garbės prisidėti prie pavasariškų vėlyvųjų pusryčių. Puiki proga susitikti seniai matytiems bičiuliams, pasišnekučiuoti ir įkvėpti taip visų laukiamo pavasario.

Apie įkvėpimus

Galima rasti šimtus įvairiausių patarimų, kur jo ieškoti. Ir kaip ieškoti. Ir su kuo. Ir ką? Kokybiško ir estetiško maisto gaminimo procese tai labai svarbu. Čia tokių klausimų nekyla, o kiekvienas renkasi savus kelius. „Lamų slėnis“ unikalus tuo, kad jie nebūtinai turi rašyti apie maistą – kartais užtenka pažvelgti į viršelį, kartais tiesiog verti #instagram ir va prašom. Koks ten Boratas pasakytų „greit sakses“. Tą patį jis porintų, jei paragautų, pavyzdžiui, mūsų keksiukų ar kanelių. Žinom, atsakom, nes Jūs gi geriausi mūsų vertintojai! Popierinis pavasarinis „Lamų slėnis“ – jau spaudos kioskų ir didžiųjų prekybos centrų lentynose. Skanaus!


Mūsų ypatingieji užkandžiai

Tinklaraščio idėja

Augame (Spoon to the Moon prekinis ženklas gyvuoja jau daugiau nei penkerius metus), stengiamės ir šiuo metu jau jaučiamės subrendę tinklaraščio rašymui. Tegul tai būna skanus dienoraštis, tegul čia užsuka smagių svečių, čia atgula patys įdomiausi kelionių prisiminimai.


Šventės svečiai mėgavosi maistu

Mes dažnai ne patys prie savo produktų ar paslaugų išgirstame tą skambųjį „-iausi“. Blogiausi žiū irgi skamba panašiai, bet mes kalbame apie komplimentus. Skaniausi užkandžiai, gražiausi desertai ir smagiausias stalo dekoras. O visa tai dėl to, kad mes stengiamės tokiais būti. Nuo mažiausio kepinio iki vestuvinio torto, nuo smulkiausio ingrediento iki tos uogytės, kuri visiems matoma ir kuri džiugina ne tik akis, bet ir skonio receptorius. Štai jums ir stebuklai. Mielai jais dalinamės, nuo šiol pasidalinsime ir nuotykiais, kurių mūsų darbe netrūksta.


Spoon to the Moon komanda pasirūpino skaniausiu maistu ir stalo puošyba

Skaitykite, būkite to dalimi, o dabar – iki greito pasimatymo, o mes sakome ačiū, Lina Jushke, už sustabdytas pavasario akimirkas!