Maistas Velykų stalui – švęskime pavasarį!

Skanus ir ypatingai gražus maistas Velykų stalui iš „Spoon to the Moon“ suteiks šventiškos nuotaikos ir primins, kad pavasaris jau čia. 2021-ųjų metų šv. Velykoms paruošėme ypatingą meniu ir pažadame pasirūpinti Jūsų šventiniu stalu nuo A iki Z.

 

Gražiausia ir skaniausia pavasario šventė

Nors ir šiais metais šv. Velykos bus kiek kitokios dėl pasaulinės pandemijos, tačiau ta nauja realybė mums visiems paliko puikią galimybę mėgautis skaniu maistu. Kokybiškas, iš geriausių produktų paruoštas ir gražiai pateiktas maistas – tai tikra šventė.

Organizuodami fotosesiją, kurios žavius vaizdus matote šiame įraše mes tarsi vaikai krykštavome, jog ateina taip ilgai lauktas pavasaris, o Velykos bus tikras atgimimas. Mes tarsi turėjome galimybę surepetuoti šią šventę ir nors taip būna kasmet, bet šiemet itin norisi to šventiškumo, tos šviesos ir be abejonės – to kokybiško maisto. Ką siūlome šioms Velykoms?

Pristatome Jums specialų Velykinį vaišių pasiūlymą su lašišos velingtonu (pats sau šefas). Pažadame, kad gurmaniški ir klasikiniai skoniai derės tarpusavyje. Jums beliks pasirūpinti tik tradiciniais margučiais! Vienas iš galimų variantų, kurie galios tik balandžio 3-4 dienomis:

  • Sūdytos lašišos triufeliai - 4 vnt.;
  • Putpelės kiaušinio užkandis šaukšte - 4 vnt.;
  • Vištienos suktinukas su džiovintais vaisiais - 4 vnt.;
  • Trapios tešlos pyragėliai (kyšiukai) su šonine - 8 vnt.;
  • Mini bulvyčių ir lašišos užkandis - 4 vnt.;
  • Naminis vištienos kepenėlių paštetas 250ml. Priedai: karamelizuoti svogūnai ir ciabata.
  • Kanelės - 8 vnt.;
  • Sūrios karamelės sūrio pyragėlis - 4 vnt.;
  • Naminis natūralių apelsinų limonadas 750ml. - 2vnt.;
  • (Pats sau šefas) Lašišos "velingtonu" - 4 porc.

Skamba skaniai? Nerealiai skanu ir taip pavasariška. Laukiame šventės kartu! 


Raginame pasirūpinti iš anksto

Tam, kad viską sustyguotume be priekaištų, o Jums liktų tik ramiai laukti šventės, derėtų viską susiderinti iš anksto. Tai padaryti labai paprasta, nes vos kelių mygtukų paspaudimu galite pateikti užsakymą, o mes su Jumis susisieksime ir suderinsime detales.

Galime duoti patarimų, kaip visai paprastai į namus atgabenti tą pavasarį ir tą atgimstančios gamtos nuotaiką. Šv. Velykos ypatingą šventė tikintiesiems ir tradicijas galima puikiai suderinti su stilingomis, gal net madingomis detalėmis, kurios šventę padės paversti tiesiog tobulu šeimos ar artimųjų pobūviu.Užkandžių, desertų, karštų patiekalų rinkinius mes sukūrėme tam, kad palengvintume dalią skubantiems ir švenčiantiems. Čia rasite ir nedidelius, bet skanius rinkinius, kurie puikiai tiks šeimos rate, draugų ar kolegų būryje. Kiekvienas rinkinys apgalvotas ir pateiktas įvertinus dažniausius atvejus!