Maistas mamos dienai: padovanok mamai pavasarį!

Kokybiškas maistas be abejonės turi būti ne tik skanus, bet ir estetiškai pateiktas. Šią mamos dieną siūlome savo mamoms net ir nuotoliniu būdu padovanoti stebuklingas vaišes. Stalą siūlome puošti užkandžiais ir desertais, o kad ir koks būtų oras – vaišės nuteiks pavasariškai, optimistiškai – šventiškai.

 

Tau, mano mamyte

Šią Mamos dieną savo brangiąsias pradžiuginkime ne tik gėlėmis, bet ir skaniu maistu. Mamos dienos rinkinys – tai unikalus ir išskirtinis pasiūlymas, kurį galite rinktis iš keleto mūsų pasiūlymų, suformuotų pagal ilgametę patirtį, atsižvelgiant į mėgstamiausius užkandžius, įtraukiant žaviausias naujienas ir skonio receptorius bei akis palepinant skaniausiais bei gražiausiais desertais.

Nudžiuginkite savo Mamas mūsų specialiai paruoštu rinkiniu! Ypatingas „Mamos dienos" pasiūlymas su užkandžiais, desertais ir naminiu limonadu:

Užkandžiai:

  • Crostini su vištienos suktinukas ir mango salsa - 4 vnt.;
  • Vištienos ir naminio pomidorų drebučio užkandis - 4 vnt.;
  • Lašišos ir žirnelių piurė užkandis - 4 vnt.;
  • Sluoksniuotos tešlos krepšeliai su varške ir špinatais - 4 vnt.;
  • Trapios tešlos mini pyragėliai su vištiena - 4 vnt;

Desertai:

  • Mini pavlovos - 2 vnt.;
  • Creme Brulee - 2 vnt.;
  • Citrininis kurdas - 2 vnt.

Skamba puikiai? Galime pasiūlyti ir daugiau skanių variantų tik reikia paskubėti, nes pasiūlymų skaičius yra ribotas. Nepraleiskite progos pradžiuginti savo mamas. Mielai pradžiuginsime Jūsų mamą ir mes, padovanodami naminio citrinų limonado!

Dovanos nuo C&D style

Išpuoselėtas vaišių stalas svarbu, bet nepamirškite atnaujinti stilingų namų bei valgomojo aplinkos. Įsigyjus šventinį rinkinį, kartu su maistu Jums padovanosime 15 proc. nuolaidos kodą apsipirkimui C&D style parduotuvėje arba www.cdstyle.lt. Šis nuolaidos kodas galios iki 2021.05.09.

 

Kokybiškas maistas į namus

Visi gyvename kiek naujos realybės laikais, bet tikrai nereiktų nusiminti. Maistas į namus, kurį patiekiame, nenusileidžia restorano kokybei, o, teko girdėti ir tokių komplimentų iš naujų klientų, kad maistas gerokai viršyja lūksčius. Ačiū, o mes ir toliau tobuliname tiek meniu, tiek ir maisto pristatymo procesą.

Mūsų meniu formuojamas sezoniškai, kasmet įvedamos su virtuvės šefais aptartos ir ištobulintos naujienos. Šventinius rinkinius taip pat kuriame atsižvelgdami į daug svarbių kriterijų. Žinome, ką mūsų mieli klientai vertina labiausiai, taip pat puikiai galime pateikti patiekalus, kurie atspindi sezoniškumą. Sakydami, kad šį kartą vaišės mums visiems primins kad jau tas išsvajotas pavasaris, mes užtikriname, kad skonių gama išties nuteiks labai pozityviai.

Labai tikimės visų sąmoningumo ir šventes rekomenduojame laikantis visų saugumo reikalavimų. Mes patiekdami maistą taip pat laikomės griežtų reikalavimų, užtikriname saugumą. Fotografijose matote stalą, kurį padengėme savo partnerių C&D style indais. Nuostabi kokybė, o mums puiki galimybė įgyvendinti savo idėjas ir stalą paverčiant stebuklingu.
Lauksime Jūsų žinučių, linkime pavasariškos nuotaikos ir iki pasimatymo, kai jau galėsime ne tik susimojuoti nuotoliniu būdu, bet ir vieni kitus šiltai apkabinti.

IŠSIRINKTI ir UŽSAKYTI!