Maistas Kalėdoms ir šaukštas stebuklo

Maistas Kalėdoms ir šaukštas stebuklo arba tiesiog – stebuklingos Kalėdos su Spoon to the Moon. Tai tikras džiaugsmas pirmiausiai tiems, kas nori išvengti papildomo streso, tiems, kas vertina išskirtinį maistą, daug dėmesio skiria stalo puošybai. Mes pasiruošę padėti idėjomis, o smagiausia būtų pasimatyti visai prieš didžiąsias metų šventes ir Jums įteikti kvepiantį pyragą, padengti stalą ir palinkėti šilčiausių akimirkų. Idėjomis nusprendėme pasidalinti jau dabar, tad paplepėkime apie Kalėdas.

Tai kur Naujus?

Kai pokštaudami draugų dar, pavyzdžiui, rugsėjo mėnesį paklausiame, kur jie planuoja sutikti Naujus metus, dažniausiai susilaukiame prie smilkinio sukiojamo piršto. Bet sakoma, kad kiekvienas juokelis turi dalį teisybės. Tikra tiesa yra ta, kad maisto gamintojai ir tiekėjai yra vieni tų, kurie ypač jaučia sezoniškumą ir, kol kiti tik sukioja pirštus prie smilkinių, kantriai dėlioja skaniausius meniu.

Šie metai kiek kitokie, nes bent jau parduotuvių vitrinose priminimai apie artėjančias didžiąsias metų šventes neatsirado iškart po Vėlinių. Priminimai priminimais, tačiau bent jau mūsų komanda gruodžio darbų maratonui ruošiasi planingai, jį iš anksto ir stengdamiesi patirti kuo mažiau streso. Užduotis dar sudėtingesnė dėl to, jog iš esmės mes esam atsakingi už tai, kad kuo mažiau streso patirtų klientai. Tai gali būti privatus užsakovas ar 700 darbuotojų turinti įmonė. Mes pasiruošę padėti, o, pavyzdžiui, šiais metais (turbūt, kad nebūtų per mažai streso mums patiems) dar nutarėme pasirūpinti ir stalo puošyba, indais bei kitais stebuklingai šventei reikalingais akcentais. Tačiau svarbiausia yra maistas!

Pavyzdžiui, daugelio itin vertinamas brandintas Kalėdinis pyragas, turi specialią gaminimo receptūrą, tad jį reikia užsakyti iš anksto. O štai ir trumpa istorija, apie tai, kiek darbo ir meilės mes įdedame į šio pyrago gamybą.

Pirmiausia parenkame skaniausius džiovintus vaisius ir riešutus. Visa tai mirkome specialiame brendžio ir apelsinų sirupe. Ir tik po kelių dienų maišome tešlą ir pašauname pyragą į krosnį. Tada seka ilgiau nei mėnesį trunkanti pyrago priežiūra. Laistymas, brandinimas. Šis pyragas tampa išskirtine dovana patiems artimiausiems, draugams ar kolegoms.

Dar vienas saldus kalėdinis džiaugsmas – naminis „Snickers“ kremas. Jį nėra būtina suvartoti per vieną dieną ir tai reiškia, kad tarpušvenčiu užsimanius „ko nors skanaus“ tik užteks atsidaryti šaldytuvą. Tikros šventės, tikri stebuklai – viskas labai paprasta.

Ir šeimai, ir įmonėms

Galima labai ilgai diskutuoti apie tai, kurios šeimininkės „lietuviška“ mišrainė yra skaniausia. Net nepulsime ginčytis, jog egzistuoja tam tikri tradiciniai Kalėdų stalo patiekalai ir kad jie visada skaniausi pas mamą. Bet maisto tiekimo srityje dirbame jau ilgiau nei šešerius metus ir drąsiai galime patvirtinti, kad švenčių tradicijos keičiasi. Ypač, jei kalbame apie įmonių vakarėlius, apie  tam tikras naujas tradicijas, Lietuvą pasiekiančias kartu su verslo kultūra.

Vieno kąsnio užkandžius, kuriuos lydi principas, jog mažiau yra daugiau yra svarbus ne tik prieš visuotines šventes. Stalo puošyba, jauki aplinka ir nepriekaištingos kokybės maistas yra ne kažkas išskirtinio, o visiška būtinybė. Todėl tai ir vadinama maisto kultūra, todėl tai, kas dar prieš keletą metų buvo eilinis alkoholio pavartojimas metų pabaigoje, dabar tampa išties gurmanišku, turiningu ir prasmingu laiku su artimaisiais ar kolegomis.

Jei šventės neįsivaizduojamos be spindinčių dekoracijų ar jau minėtų mamos vaišių, tai deja vienas iš sunkiai išvengiamų atributų taip pat yra ir stresas. Iš tos pačios raidės yra ir žodis „stebuklas“. Versimės per galvas, slidinėsime žiemiškose automobilių spūstyse ar klimpsime pusnyse, bet visad pasirūpinsime, kad to pirmojo iš „s“ raidės būtų kuo mažiau, o Jūsų žiemos šventės būtų tikrai Stebuklingos. Reikia tik bendradarbiauti.

Jūsų visų patogumui patobulinome maisto užsakymo sistemą mūsų svetainėje. Dabar vos kelių mygtukų paspaudimu suformuosite ir patogiai išsiųsite užsakymo krepšelį. Mes iškart matysime užsakymą ir beliks suderinti vos kelias detales.

Dėl maisto užsakymo ar patarimų, kaip tinkamai suorganizuoti įspūdingas šventes, galite kreiptis Jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu ar asmenine žinute.

Sakome iki greito pasimatymo ir kviečiame kartu keliauti skanių Kalėdų link.