Maistas ir vestuvių dekoras. Profesionalų patarimai.

Maistas ir vestuvių dekoras yra labai svarbu, tačiau geriausiai į klausimą, kaip švęsti vestuves, žinoma gali atsakyti patys jaunavedžiai. Jiems tiesiog reikia sustoti kasdieninėje rutinoje ir pasikalbėti apie savo norus. Iš pirmo žvilgsnio lengva užduotis nėra jau tokia paprasta, tad vis dažniau ši graži gyvenimo šventė nepraeina be šios srities profesionalų. Taigi kaip vestuvės atrodys 2017 metais?

Lengvai

Prieš šį žodelį galima dėti groteles, nes vestuves švęsti išties tampa labai #lengva. Jaunavedžiai visus ruošos darbus patiki profesionalams, o daugeliu atvejų, tai išties pats geriausias sprendimas. Spoon to the Moon komanda taip pat išplėtė siūlomų paslaugų spektrą būtent todėl, jog dažnas Klientas teiraudavosi pagalbos. Stalo puošyba visad buvo viena iš mūsų vizitinių kortelių, o vestuvių puotai skirtą karštų patiekalų meniu papildė šefas Gediminas. Tikime, kad jo patirtis restorane atitiks tiek mūsų, tiek ir Klientų keliamus aukščiausius reikalavimus. Gražu, jauku, skanu ir… taip, lengva.

Valgių mažėja ir labai smagu, kad žmonės kasmet pastebimai skiria vis daugiau dėmesio ne kiekybei, o kokybei. Pavyzdžiui, karštus patiekalus Klientai dažniausiai prašo pateikti „kaip nors ypatingai“.  Jokių problemų!  Tik tuomet jaunavedžiams tenka rasti laiko šiek tiek pabendrauti su mumis, nes norime išsiaiškinti, kas jiems yra „ypatingas pateikimas“. Skoniai labai įvairūs, norai drąsūs. Todėl stilingi desertai ar užkandžiai patiekiami kokybiškuose indeliuose, nevengiama originalių sprendimų. Maisto pateikimas – (vis dažniau ne tik teoriškai) bendras vestuvių planuotojų ir maisto gamintojų reikalas, nes maistas privalo atitikti vakarėlio temą. Tai dažnai būna smagus iššūkis, nes Spoon to the Moon komanda stengiasi kiekvienai porai pasiūlyti kažką savito. Nepamirškim grotelių – #lengvai, #stilingai ir #smagiai.

Stalo puošyba

Mąstydami apie stalo puošybą mes nuolat tariamės su profesionaliais vestuvių floristais, stiliaus ekspertais. Dar prieš rašydami šį tinklaraščio įrašą kalbėjomės su Milda iš Baltos svajos visai kita tema, tačiau vėliau spontaniškai padiskutavome apie spalvas. Taip, pasiekėme vieningos nuomonės, kad pagrindinės vestuvių tendencijos yra susijusios būtent su spalvomis, o šių metų favorite tampa žalia. Tai labai smagiai iliustruoja Pantone „chebrytė“, o mes jau pernai galvojome, kad natūralumas „veža“ ir kad taip norisi grįžti į gamtą arba tiesiog mėgautis jos teikiamomis dovanomis.

Milda paantrino, kad jai žalia spalva nors ir gali būti įvardinama, bet kiekvienas dekoratorius ją interpretuoja kitaip. Ji ir pati pripažino, kad kartais puošybai taip norisi naudoti tik išlindusios žolės stiebelių žalumą, o kartais – sodriai žalius augalo lapus. Vejos motyvai, lapai, augalų stiebai ar kiti elementai bent jau šį sezoną keičia žiedus. Viskas natūralu ir viskas labai žalia.

Dar viena šio sezono tendencija yra ilgą laiką vyravusių pastelinių atspalvių pakeitimas tamsiomis, ryškiomis spalvomis. Tai paskatino ir jau minėtas žalios spalvos įvedimas. Šalia žalios komponuojamos ryškios spalvingos gėlės, ryškūs tropinių gėlių atspalviai. Čia pat su švenčių svečiais labinasi aistringa raudona, oranžinė,  burgundiškoji bordo.

„Ir dar viena iš man mielų tendencijų yra spalviškai neutralios  vestuvės, o tai yra visi pilki atspalviai arba visi rudi žemės atspalviai“, – tąkart minėjo Milda ir prisiminė, kad prie pilkų atspalvių puošybai naudojama nemažai metalo blizgesio (tai yra ir viena iš pagrindinių šių metų mados podiumų tendencijų). Metalo blizgesiu paįvairinamos nuotakos suknelės detalės, bateliai, stalo servetėlės, žvakės, vardo kortelių užrašai, taurės, žvakidės – įvairios papildomos dekoro detalės (išskyrus gėles), skirtos bendram vaizdui sukurti.

Be streso

Ak, jei tik viskas priklausytų, tik nuo mūsų. Puikus pavyzdys yra 2017 metų liepos 7 diena. Tai ta data, kurios matyt daugelis būsimų jaunavedžių laukė ir kuri kartu su trimis septynetais atneš amžiną laimę ir darnų šeimyninį gyvenimą. To linkime ir mielai pasveikinsime poras, kurias tądien turėsime garbės vaišinti savo skanėstais.

Bet dar yra ruduo, kurio metu prie neutralių rudų atspalvių bus įvedami blyškesni ar net žemės riešuto atspalviai, nepaverčiant jų intensyviomis. Aplink suksis margaspalviai klevo lapo, o vestuves, anot floristų, puošime kiek blyškesnėmis spalvomis, kurioms šventiškumo suteiks nepakeičiama balta spalva.

Galima pastebėti, kad šių metų vestuvių sezonas  bus kiek ilgesnis ir labai stilingas, tad rezervacijos priimamos išties labai anksti. Tai vienas garantų, kad streso pavyks išvengti. Mes labai stengiamės prie to prisidėti ir negailime patarimų jauniesiems – mielai dalinamės kontaktais, pastebėjimais. Todėl, jei planuojat vieną gražiausių gyvenimo švenčių, mums bus garbė Jums padėti. Kreipkitės, atsakysime į visus Jūsų klausimus.