Maistas į biurus – saugioms šventėms

Skanus ir kokybiškas maistas į biurus bei visa tai, ko reikia stilingai ir saugiai šventei yra tai, ką galime pasiūlyti Jūsų kolektyvui. Ilgus metus rūpinamės skaniomis šventėmis, tad ir kitonišku metu puikiai suprantame norą švęsti ir mielai šį norą išpildysime.

 

Saugumas svarbiausia

Prisimename praėjusių metų rudenį, prieššventinį laikotarpį ir labai įdomu pasižiūrėti į tai iš šalies. Niekas net negalėjo įtarti, kad štai 2020-ieji atneš tiek iššūkių. Maitinimo sritis, pramogų sfera yra viena labiausiai paliestų sričių, tačiau visi sunkumai įveikiami ir mes net ir griežto karantino metu teikėme paslaugas – t.y. stengėmės, kad galėtumėte džiaugtis maistu namuose. Kai grįžote į biurus, mes rūpinamės, kad ir čia būtų galima švęsti nedideles šventes, o ir kad artėjančios didžiosios metų šventės nenublanktų viruso akivaizdoje.

Labai aiškiai ir tiksliai planuojame savo darbus ir maisto tiekimą. Todėl norime paraginti iš anksto susiderinti datas ir kitas svarbias detales, nes tik taip bus galima užtikrinti sklandų aptarnavimą. Pažadame, kad bus fantastiškai skanu, o ir stalus papuošime jaukiomis detalėmis, pasiūlysime ne tik maisto, bet ir norimų gėrimų.

Turime jau suformuotus meniu, kurie puikiai tinka tam tikroms žmonių grupėms atsižvelgiant į jų dydį, į minimą progą, biuro specifiką. Todėl jau dabar galite kreiptis į mus ir iš anksto suplanuosime Jūsų skanias ir saugias šventes, nes metų pabaiga jau čia pat.

 

Maistas į biurus – tikras džiugesys

Mūsų klientai ir draugai puikiai žino, kad maistas gali būti tas akcentas, kuris visada padeda praskaidrinti dieną. Maistas į biurus – tai ne tik būdas švęsti artimiausių kolegų rate, bet ir galimybė kolegas pradžiuginti, nustebinti ir net įkvėpti darbams. Užkandžių rinkinys arba keletas skaniausių desertų – tai gali būti ir puiki pietų pertrauka kartu ir smagus savaitės darbų apibendrinimas, savaitgalio planų aptarimas.

Jei neturite galimybės vykdyti savo darbų nuotoliniu būdu, tuomet darbas biure tikriausiai teka daugmaž įprasta tėkme. Mes jau šį rudenį įvykdėme keletą labai smagių užsakymų, kuomet tokia dienos rutina praskaidrinama skaniu maistu. Bene populiariausia yra penktadieniais tarsi padaryti įžangą į šaunų savaitgalį, kuomet pietų pertrauka su mūsų maistu tampa tikru „preparty“. Turime paruošę net kelis meniu pasiūlymus, tad mums tereikia sužinoti pietausiančių asmenų kiekį, specialius pageidavimus (ar yra vegetarų, veganų, galbūt kažkas nevalgo tam tikrų produktų).

Iš skonių ir spalvų sukuriame ypatingą atmosferą. Ypač apsiniaukusiomis ar lietingomis dienomis skanus ir akiai patrauklus kokybiškas maistas yra paprastai prieinama, bet tiesiog fantastiška pramoga. Siekdami užtikrinti patiekalų kokybę viską gaminame tą pačią dieną. Užpildykite greitą užklausą ir mes pateiksime išsamią informaciją, kiek užkandžių Jums reikia, o tada aptarsime detales. Tiesa, viesuomet išlieka galimybė užsakyti maistą tiesiog čia ir dabar iš rinkinių meniu ar viso turimo meniu.

Svarbiausi ir skaniausi punktai:

  • Šventėms ir įvairaus pobūdžio renginiams galime patiekti užkandžius, desertus, karštuosius patiekalus bei įvairius gėrimus. 
  • Jei reikia, nuomojame stalus, staltieses, indus, įrankius, pasirūpiname stalo dekoru bei aptarnaujančiu personalu. 
  • Maitinimo paslaugas tiekiame tiek mažoms asmeninėms šventėms, nedideliems kolektyvams, tiek ir dideliems įmonių renginiams. 
  • Rūpinamės kokybe, todėl maistą gaminame šviežiai šventės dieną iš kokybiškų, kruopščiai atrinktų produktų. Galime pasiūlyti specialų meniu nevalgantiems mėsos.
  • Jums pageidavus visus gaminius pristatome į sutartą vietą Vilniaus ar Kauno miestuose (dėl kitų miestų reiktų tartis individualiai). 
  • Jeigu maistą norite atsiimti patys, šį atsiimti galite iš mūsų cecho adresu: Linkmenų g. 4, Vilnius.
    Karštus patiekalus pristatome marmituose arba gaminame šiuos renginio vietoje (esant tam tinkamoms sąlygoms). 
  • Norime, jog Jūsų šventės būtų išties stebuklingos, todėl rūpinamės, kad visi gaminiai būtų ne tik gardūs, bet ir maloniai džiugintų akį!