Maistas asmeninėms šventėms – metas mėgautis!

Skanus maistas asmeninėms šventėms yra tiesiog būtinybė. Pastarieji metai turbūt daugeliui priminė, koks didelis malonumas yra mėgautis maistu. Lėtai, bet užtikrintai judame pirmyn, laukiame šiltų orų ir siunčiame skanius saulėtus linkėjimus!

 

Tik kokybiškas maistas asmeninėms šventėms

Visuomet akcentuodami maisto kokybę, kartais net užsiimdami tam tikra švietėjiška veikla. Siūlome įvairių skanių alternatyvų įsisenėjusioms vaišėms ir matyt dėl to, matome ryškų sukrutimą pandemijos metu. Nauji ir pastovūs mūsų klientai mielai domisi naujais skoniais, reikalauja egzotiškesnių užkandžių ir vienu balsu gali patvirtinti, kad kokybė yra nauja mada. Tai labai džiugina ir leidžia mąstyti optimistiškai.
2021-ųjų metų pradžioje su mumis susisiekė šauni „Tušti narvai“ komanda ir pasiūlė prisijungi prie įniaciatyvos, kurios tikslas atsisakyti vieno iš mūsų naudojamo produkto - "foie gras". Labai konstruktyviai pabendravome ir nutarėme prisijungti prie šios iniciatyvos ir atsisakyti kelių užkandžių, kuriuose buvo naudojamas šis produktas. 

Vegetariškas rinkinys

Primename, kad jau kurį laiką siūlome skoningą ir kokybišką meniu, kuriame savo favoritus gali rasti ir mėsą valgantys asmenys, ir tie, kas maitinasi vegetariškai.
Nauja tikrovė sustabdė nemažai procesų ir palietė visas sritis. Tačiau kartu leido susimąstyti ir dar daugiau dėmesio skirti tai kokybei, kurią akcentuojame nuolat. Paprastai kalbant – susiklosčiusi situacija netgi davė naudos, nes leido įsitikinti, kad viską pozicionuojame ir dirbame teisinga kryptimi.

Svarbūs akcentai

Skanus maistas puikiai dera su mėgstama muzika. Nesvarbu, ar tai širdžiai ir ausiai mielas „Spotify“ grojaraštis, ar tai mylimiausia vinilinė plokštelė. Muzika išties yra dar vienas šioje naujoje realybėje dienas skaidrinantis dalykas. Muzikinis fonas maistui ar tiksliau pačiam valgymo ritualui suteikia dar didesnio džiaugsmo.
Šventinę nuotaiką namuose taip pat padeda kurti kokybiški smilkalai, stalo puošybos elementai. Šventę galima susikurti kasdien. Vienas svarbiausių „akcentų“ yra galimybė niekur neskubėti, skirti pakankamai laiko vaišėms, pasibuvimui su pačiais artimiausiais.

valentino dienos pasiūlymas

Darbas iš namų, vaikų mokslai ir visa iš naujo besiformuojanti rutina gali atnešti ir itin kokybiškų pokyčių, jei kalbame apie maisto kultūrą. Galima daugiau dėmesio skirti mitybai, o, jei švenčiate asmenines šventes – palepinti save tiek skaniu maistu, tiek ir pabandyti susikurti ypatingą aplinką su tomis paprastomis detalėmis, į kurias siūlome dėmesį atkreipti ir mes.

Esame paruošę net keletą rinkinių pagal namų ūkio gyventojų skaičių, pagal pomėgius. Labai tiksliai galime patarti, ką rinktis vienai ar kitai socialinio burbulo kompanijai. Primename, kad saugumas yra labai svarbu, raginame laikytis reikalavimų, o mes mielai pasiruošę įrodyti, kad šventės tik artimiausių asmenų kompanijoje gali būti fantastiškai smagios ir žinoma skanios!

Ką siūlome pavasariui?

Jau per pirmąjį karantiną 2020-ųjų pavasarį formavome specialius rinkinius tiek švenčiantiems savo namų ūkyje, tiek ir įmonėms, kurios darbus vykdo biuruose. Meniu paįvairinome kokybiškais skanėstais, o viena naujienų – DOVANŲ KUPONAS. Tai puikus sprendimas, kai norisi pradžiuginti mylimus žmones. Maistą saugiai pristatome tiek į namus, tiek į darbovietes, tad pasirinkdami dovanų kuponą galite padovanoti tikrą šventę.

Skanūs linkėjimai, būkite ir likite sveiki. Iki greito!