Spoon to The Moon Logo
Cart0.00
Spoon to the moon logo

Tinklaraštis

Krikštynų dovana – ypatingos vaišės

Krikštynų dovana – ypatingos vaišės

Krikštynos - džiugi diena visai šeimai bei draugams ir nors kiekvienų krištynų ceremonija būna daugmaž vienoda, tačiau vaišės, vieta ar net krikštynų tema gali būti labai skirtingi. Smagu ir tai, kad krikštynų dieną kartu švenčia tiek maži, tiek ir gerokai vyresi. Jei ieškote idėjų krikštynoms, siūlome dalį dėmesio skirti maistui bei jo pateikimui.

Skanių krikštynų idėjos

Ką dovanoti krikštynų proga? Nepamirštamų akimirkų, kurias galite sukurti išskirtinių užkandžių, mini desertukų bei stalo puošybos pagalba. Krikštynos dažniausiai organizuojamos šiltuoju metų laiku, o vis dažniau jos švenčiamos po atviru dangumi – sodybose, terasose ar, pavyzdžiui, parkuose. Kai už lango vėsesnis oras, tuomet šiai šventei puikiai tinka įvairūs žaidimų kambariai, kuriuose veiklos randa tiek mažieji šventės svečiai, tiek ir suaugusieji. Nesumeluosime pasakę, jog gardžios vaišės - vienas svarbiausių krikštynų šventės aspektų. Šios suburia ir kuria išties nuostabią atmosferą!

Krikštynų stalas pasižymi išskirtiniu spalvingumu ir dažnai ant jo dominuoja saldėsiai, tačiau mes galime pasiūlyti gausybę gardžių ir simpatiškų užkandžių (turime ir specialų meniu vaikams), įvairių sveikesnių bei klasikinių desertų (pavyzdžiui, Smetoniški vafliai - skanėstas, kuris primena vaikystę suaugusiems šventės svečiams ir yra be galo mėgiamas mažųjų), gardžiausius gėrimus bei karštuosius patiekalus, jei šventė trunka ilgiau. Vasarą ant šventinių stalų karaliauja vaisiai, lengvi desertai ir naminiai limonadai.

Galime pasiūlyti krikštynų svečius nustebinti išskirtine tema, akcentais, kurie gali būti tam tikras šventės kodas. Mes pasirūpiname, kad stalo puošyba ir maistas atitiktų pasirinktą temą, o Jūs kviesdami svečius galite šiems užsiminti, kad pageidaujate būtent tam tikro akcento jų garderobe.

Maisto rinkinys krikštynoms

Mūsų draugai žino, kad jau nuo 2019-ųjų vasaros siūlome išskirtinę galimybę, kuri padeda sutaupyti laiko ir netgi lėšų. Kalbame apie specialius maisto rinkinius, skirtus Jūsų šventėms ir atitinkančius net didžiausių gurmė poreikius. Šiuos rinkinius mes suformavome per keletą metų, tad tai yra kruopštaus ir tikslingo darbo vaisius.

Užsisakyti jau suformuotą maisto rinkinį itin patogu, jei neturite laiko rinktis iš plataus mūsų meniu, tačiau aiškiai žinote svečių skaičių ir biudžetą, kurį planuojate skirti šventei.

Jei planuojate krikštynas, mes mielai Jums pasiūlysime keletą variantų ir greitai bei profesionaliai patarsime, kurie užkandžiai ar desertai labiau tiktų pritaikant juos prie sezoniškumo, šventės vietos, dalyvių amžiaus bei kitų kriterijų, kuriuos mes tiksliai įvertinsime.

Tiesa, toks rinkinys yra ir puiki dovana, kurią tėveliams gali padovanoti šventės svečiai. Tai ypatinga dovana, nes prieš krikštynas tėveliai dažniausiai turi nemažai rūpesčių, susijusių su šventės organizavimu, tad pasirūpinimas šventės vaišėmis gali būti išties nuostabi staigmena.

Mielieji, visada mielai patarsime, kokias vaišes rinktis, ir, jei reikia, pasirūpinsime indais, stalais ir visais kitais būtinais atributais. Taip pat, kaip jau minėjome, mielai pasiūlysime šventės temą ar pasidalinsime idėjomis, kur galima būtų suorganizuoti krikštynas.

Organizuokime gardžias, spalvingas krikštynas drauge ir neabejokite - mes pasistengsime, jog šios įsimintų ilgam!