Spoon to The Moon Logo
Cart0.00
Spoon to the moon logo

Tinklaraštis

Kaunastiškai skanios naujienos

Kaunastiškai skanios naujienos

Visuomet deklaravome susižavėjimą Kaunu, o dabar turime ir kaunastiškų naujienų – nuo šiol „Spoon to the Moon“ jau ir mieste, kur suteka Nemunas ir Neris! Skanus ir stilingas maistas iškyloms upių santakoje, smagiems įmonių ar draugų vakarėliams, tobuloms asmeninėms šventėms. Mieli kauniečiai, nekantraujame su Jumis susipažinti!

 

Kaimynai už 100 km.

Kai svečiuojamės pas draugus Kaune visada stebimės, kiek šaunių vietelių šiame mieste ir panašu, kad tų vietų atsiranda vis daugiau ir daugiau. Kauniečiai panašiai kalba apie sostinę ir jaukiajame mūsų senamiestyje būdami kaskart vis dūsauja, kad norėtų kažko panašaus ir savo mieste. UNESCO vertybėmis paskelbtos architektūros, deja, už šimto kilometrų neperkelsime, bet yra dalykų, kuriais mielai pasidalinsime. Vienas tokių – skanus ir išskirtinis maistas.


Maisto pristatymas šventei, kuri vyksta už Vilniaus ribų mums tapo kasdienybe, o vis dažniau sulaukdami mielų žinučių ir užsakymų iš Kauno nusprendėme tam skirti papildomas pajėgas. Nuo šiol mūsų skaniausi užkandžiai, antrieji patiekalai, gaivieji ir taurieji gėrimai bei nepamirštami desertai greitai ir patogiai bus pristatomi kauniečiams ar Kauno svečiams, nusprendusiems savo švente organizuoti būtent Kaune.


Jau kurį laiką sėkmingai bendradarbiaujame su žaidimų kambariais, erdvėmis, kur Kaune organizuojamos smagios šventės mažiesiems. Esame paruošę ir specialius meniu, tad šventę organizuojantiems reikia tik pasakyti žmonių skaičių ir biudžetą. Mielai pasirūpiname, kad sotūs ir laimingi būtų ne tik vaikai, bet ir juos lydintys suaugusieji.


Mūsų maistas šventėms iš „Spoon to the Moon“ meniu jau spėjo susilaukti didžiausių komplimentų ir rekomendacijų, tad stipriname pajėgas tam, kad galėtume susipažinti su dar daugiau maždaug už šimto kilometrų gyvenančių kaimynų.

 

Skani pažintis

Siūlydami šaukštą stebuklo Jūsų šventei galvoje turime išties ypatingus pojūčius, susijusius su maistu ir jo pristatymu. Skiriame didžiulį dėmesį detalėms, todėl sveikinamės su kauniečiais tik būdami visiškai pasiruošę suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.


Patirties turime išties daug. Visai kaip ir neblėstančio noro tobulėti. Ir jei prieš porą metų džiaugėmės sugebėję aptarnauti renginius, kuriuose susirinkdavo 100 žmonių, tai šiemet ant stalų serviruodami maistą 600 žmonių kolektyvui tik šypsojomės ir visi vienu balsu su komanda pritarėme, jog tai tikrai ne riba. Didėjantis kolektyvas, versle pritaikomi išmanūs sprendimai, nuolatinis kokybės akcentavimas iš nedidelės nuomojamo buto virtuvės leido nukeliauti mums iki profesionalių maisto gaminimo dirbtuvių, nuo šeimos ratui dengiamo stalo išsiplėsti iki aukščiausio rango pareigūnų ar garbių užsienio svečių vaišinimo, o štai dabar – iš Vilniaus atkeliauti į Kauną.


Mielai padėsime išsirinkti maistą Jūsų ypatingai šventei, taip pat pasiūlysime gėrimus, indų nuomos ir renginių aptarnavimo paslaugas. Bus fantastiška! Bus kaunastiška!

Jei planuojate šventę, mielai kreipkitės el. paštu kaunas@spoonmoon.lt. , telefonu +37061154567 arba asmenine žinute mūsų Facebooke. Renginiui reikia stalo ar taurių? O gal dekoro? Galėsime tuo pasirūpinti.


Minimali maisto užsakymo suma - 150 Eur.
Pristatymo kainos:
• pristatymas į renginio vietą be serviravimo - 25 Eur;
• pristatymo + serviravimo kainą užsakymo metu Jums paskaičiuos sistema.