Spoon to The Moon Logo
Cart0.00
Spoon to the moon logo

Tinklaraštis

Kalėdinis vakarėlis prasideda dabar!

Kalėdinis vakarėlis prasideda dabar!

Kalėdinis vakarėlis su draugais, bendradarbiais, bendraminčiais yra tiesiog neatsiejama šventinio laikotarpio dalis. Smagu matyti šurmuliuojantį miestą, smagu prisidėti prie šventinės nuotaikos. Mūsų indėlis gan tradicinis, tačiau labai svarbus – skanus ir kokybiškas maistas. Švenčiate mieste, darbovietėje, namuose? Mielai pasirūpinsime vaišėmis. Kada pasimatome? :)

 

Kad šurmulys būtų smagus

“Metų pabaiga – darbymetis!” – turbūt tokį šūkį galima būtų užrašyti ant kas antro FB paskyros viršelio. Džiaugiamės tuo, jog šiuo dažnai labai darbingu ir lėkimo pilnu laikotarpiu galime būti tas “skanus stebuklingas šaukštelis”, kuris padeda neprapulti ir vis primena apie tai, kaip smagu bus švęsti su artimaisiais. Mūsų misija - atnešti Jums žavios šventinės nuotaikos jau dabar, nes tikrai nusipelnėte minutėlės atokvėpio su skaniausiu maistu, įdomiais pokalbiais ir jausmu, jog gražiausios metų šventės jau čia!  

Nors Advento laikotarpis skirtas susikaupimui, laukimui, tačiau laikas iki švenčių dažniau primena dūzgiantį bičių avilį. Metų pabaiga puošiasi ne tik gražiausiomis šventėmis, sniego pusnimis ir atostogomis, kurių metu visi galime skirti laiko tik sau, tačiau ir darbais darbeliais, kurie taip nenori su mumis keliauti į kitus metus. Šis jausmas abipusis – mums irgi visai nesinori papildomo balasto Naujaisiais metais, tad jungiame papildomas pavaras, pasiraitojame rankoves ir neriame į šį šurmulį.

Turbūt daugelio didžiausia siekiamybė – ramiai baigti visus darbus, o tada jau pasinerti į šventinį siautulį, bet kartais juk norisi švęsti čia ir dabar, tiesa? Todėl nenuostabu, kad šiuo dūzgiančiu laikotarpiu darbo vietose, didesniuose ar mažesniuose kolektyvuose, draugų kompanijose būtinai randama laiko ir Kalėdiniam vakarėliui.

Ir būtinai su skaniu maistu, lengvais gėrimais, jaukioje, širdžiai mieloje aplinkoje – lyg ir paprastas receptas, bet rūpesčių rūpestėlių jį organizuojant tikrai kyla, todėl bičiuliškai primename, kad visą “things to do" sąrašą galite sutrumpinti punktais, kurie yra susiję su skaniais užkandžiais, gėrimais, stalo puošyba ar vakarėlio aptarnavimu. Primename, kad mielai pasirūpinsime tiek maistu, tiek indais, stalais ir viskuo, kas svarbu nepakartojamam vakarėliui. Jums beliks tik pasipuošti ir numatytu laiku atvykti ten, kur skanaus maisto sukurta nuostabi atmosfera priartins Jus prie išsvajotųjų Kalėdų.

 

Skanios Kalėdos


Šaukštą stebuklo Jūsų šventei garantuojam! Taip pat net neabejojam, jog bus labai smagu ir vėl pasimatyti su daugeliu iš Jūsų, nes artėjant gražiausioms metų šventėms mūsų susitikimai jau tapo gražia tradicija. Su kita Jūsų dalimi bus net labai smagu susipažinti! O itin branginantiems laiką šią pažintį galime pasiūlyti pradėti nuo laiško mums čia ir dabar. Aptarsime esmines Jūsų vakarėlio detales ir pasirūpinsime, kad tiek kalėdinio vakarėlio metu, tiek ir po jo svečiai dar ilgai ir su žavesiu minėtų "Spoon to the Moon" komandą kaip nuostabiausius skonius priemenančius naujus pažįstamus. Ir ne tik Vilniuje, bet ir Kaune! Nuo šio rudens mes esame pilnai pasiruošę prisidėti prie visų Kaune organizuojamų švenčių, tad pirmyn, nedelskit!

Atidžiai peržiūrėjome šventinį meniu ir galime išskirti kelis raktinius žodžius. Nors gal derėtų sakyti ne “raktinius”, o “šaukštinius”. Šiais metais skaniausi užkandžiai tegul būna lengvi, puošnūs, o kartais net spalvingi. Ką manote?
Pavyzdžiui, artišokų, krabų mėsos bei lašišos ikrų užkandis, patiekiamas austrės geldelėje. Šis užkandis - tikras komplimentų magnetas. Jo paragavę daugelis sako, kad vos prisiminus tą skonį ir poskonius darosi gera... Arba spalvingasis kepto burokėlio užkandis su ožkos sūriu, klevų sirupu ir trumų aliejumi - tai tikrų tikriausia šventė skonio receptoriams!

Vegetarams rekomenduojame paragauti saldžios bulvės užkandį. Tai saldžių bulvių traškutis, naminis humusas, kepintas kale kopūstas ir sezamo traškutis. Skamba nuostabiai? O, taip! Visi ingredientai daro šį užkandį unikalų, o jo spalvinė gama neabejotinai džiugina akis.

Dar daugiau šventinių išskirtinių užkandžių, desertų ir kitų šventinių pasiūlymų rasite mūsų meniu, kur vos kelių mygtukų paspaudimu galėsite išsirinkti ir užsisakyti maistą savo organizuojamam kalėdiniam vakarėliui. Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu ir iki pasimatymo.
Linksmų vakarėlių ir gražių ateinančių švenčių!!!