Kalėdas švęskite, o maistą į namus pristatysime mes!

Jei jau planuojate didžiąsias metų šventes, tuomet siūlome pasirūpinti, kad skaniausią maistą į namus pristatytume mes. Ką siūlome šventėms ir kodėl verta laiką skirti šventimui? Mielai dalinamės kalėdiniu meniu ir kviečiame juo pasimėgauti.

 

Šventinis maistas į namus

Jei metus pavadintume įdomiais, tai turbūt būtų per švelnus apibūdinimas, tačiau jie buvo visokie, o tai vienas iš gyvenimo džiaugsmų. Pripažinkite, kad kartu visi mes jėga, o nors ir turime laikytis griežtų nurodymų, kad visi liktume sveiki, tačiau maistas yra vienas tų malonumų, kuris visada gerai nuteikia ir įkvepia. „Spoon moon“ maistas turi išties stebuklingą poveikį, nes tai galimybė neišeinant iš namų džiaugtis aukščiausios kokybės skaniausiu maistu kasdien ir net per didžiąsias metų šventes.

Šių metų naujiena galime pavadinti ir tai, jog siūlome išskirtinę galimybė jau per Kūčias pasimėgauti skaniausiu maistu, kurį paruošime ir pristatysime Jums. Taip galėsite daugiau laiko skirti šeimai, galėsite ramiai sutikti gražiausias metų šventes ir atsipūsti, nes šie metai visiems buvo kupini iššūkių.
Siūlome tradicinį Kūčių vaišių stalą papildyti mūsų gardumynais. Ką galima rinktis Kūčių vakarienei? Mes galime suformuoti individualius užsakymus, tačiau turime sukūrę ir kelis gardžius rinkinius. Vienas iš pavyzdžių, skirtas net šešiems asmenims:


• (Pats sau šefas) Lašiša su žolelių ir sūrio "crustu" - 6 (šešiems);
• (Quiche) Kyšas su tunu ir uogiene - 12 gab.;
• (Quiche) Vegetariškas kyšas su saldžiomis bulvėmis - 12 gab.;
• Veganiška saulėje džiovintų pomidorų ir alyvuogių užtepėlė - 0,5l.;
• Karštai rūkytos skumbrės užtepas su duonele - 0,5l.;
• Apelsinų limonadas - 3 vnt.


Nudžiuginkite artimuosius šiou rinkiniu. Su kodu Kūčios2020 nuolaidos kodu šiam rinkiniui suteiksime 5 EUR nuolaidą pristatymui Vilniaus mieste. Nuolaidos kodas suvedamas užsakant.

 

Tikros EXCLUSIVE Kalėdos!

Verdam, kepam ir šmirinėjame po virtuvę – taip, tai dalis tų didžiųjų švenčių ir tos dalies mes tikrai it kokie Grinčai nenorime pavogti, bet toj virtuvėje kažkaip laiko ir taip praleidžiame, tad kodėl per Kalėdas tiesiog nepasimėgauti, o ir pasinaudoti galimybe paragauti išties išskirtinių patiekalų. Specialus Kalėdinis pasiūlymas namams tinkantis keturiems asmenims su EXCLUSIVE užkandžiais, desertais ir karštu patiekalu. Galite tiesiog išeiti į lauką pasivaikščioti, išvažiuoti pasidžiaugti gamta, o mes tuo tarpu paruošime ruošime Jums vaišes.

“Spoon Moon” pasiūlymas – tai nuostabi skonių paletė su mūsų užkandžiais ir desertais ir žinoma visų giriama lėtai kepta vištiena raudono vyno padaže. Fantastiškas dalykėlis, o mes turėjome labai gardžią vakarienę, kai organizavome šventinę fotosesiją. Nuostabiai praleidome laiką su šeimos nariais, o maistas mums priminė, kad tos šventės jau visai čia pat. Kaip gera jų laukti.
Karštu patiekalu (pats sau šefas) klientai svečius stebino visus metus. Tai vienas iš tų 2020-ųjų hitų, kurį jūs labai greitai pamėgote, o mes savo ruožtu jį ištobulinome taip, kad tapo itin lengva pagaminti norimą mėsos, paukštienos ar žuvies patiekalą ir mėgautis, džiaugtis, o, jei yra noras, dar ir pagardinti mūsų siūlomais tauriaisiais gėrimais.


Visus stresus dėl maisto ruošimo ir lakstymo po prekybos centrus jau laikas pamiršti. Tiesiog vos kelių mygtukų pagalba užsisakykite norimą rinkinį, o, jei norite gauti asmeninį pasiūlymą, mielai jį sukomplektuosime.

ŠVETINIAI RINKINIAI ?