Gardus ir neįpareigojantis Velykų stalas - misija įmanoma!

Gardus ir neįpareigojantis Velykų stalas - misija įmanoma!

Už lango pavasaris! Sveikiname su juo ir skubame priminti - gražiausia pavasario šventė - šv. Velykos - visai čia pat! Neabejojame, jog šventę tikrai švęsite, taip pat neabejojame, jog Velykų šventė, kurią sudaro tik džiugios emocijos, maksimalus atsipalaidavimas ir mėgavimasis akimirka - bene kiekvieno, tarp jų ir Jūsų, siekiamybė. Ar mes teisūs? :) 

Jeigu taip, gera žinia Jums! Šioms Velykoms vėl paruošėme Jūsų mėgiamus šventinius maisto rinkinius, kuriuos užsisakę būsite ne tik ramūs žinodami, jog šventinis Velykų stalas bus itin gardus ir visų akis džiugins, tačiau taip pat visą Velykų dieną nuo pat ankstyvo ryto galėsite skirti tik sau bei šeimai - juk Jūsų šventinio stalo vaišes ruošime mes! Jums tereikės užsukti pasiimti užsakymą bei pasirūpinti margučiais.
Sielą džiuginantis Velykų stalas

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, siūlome šventinį maisto rinkinį keturiems bei aštuoniems asmenims.

Abu rinkinius sudaro Velykų stalui puikiai tiksiantys ir tarpusavyje derantys užkandžiai, desertai bei nuostabus karštasis patiekalas-paruoštukas, kurio gamybos procesą itin lengvai užbaigsite namuose pašovę gaminį į orkaitę - tai užtikrins galimybę visiems mėgautis šviežiai iškeptu ir dar garuojančiu gaminiu. 


Metas apžvelgti pasirinkimus detaliau.

Šv. Velykų stalo pasiūlymas su lašišos Velingtonu 8 asm.

Šv. Velykų stalo pasiūlymas su lašišos Velingtonu 4 asm.

Šv. Velykų stalo užkandžių ir desertų pasiūlymas 8 asm.

Šv. Velykų stalo užkandžių ir desertų pasiūlymas 4 asm. 

 

Skamba viliojančiai? Neabejotinai! Juk visus “Spoon to the Moon” gaminius, tarp jų ir šiuos, šventėms gaminame šviežiai tik iš kokybiškų, atrinktų produktų, taip pat nepamirštame estetikos. Nes skanus, dailiai atrodantis maistas  - džiaugsmas kiekvieno sielai!


Karštajam patiekalui - ypatingas kepinys

Laikydamiesi šefo rekomendacijų pasigaminsite minkštą, sultingą viduje ir traškų išorėje lašišos "velingtoną", kuris, tikime, nudžiugins visus susirinkusius. Beje, nesijaudinkite - gaminys bus susuktas ir paruoštas kepimui orkaitėje. Viskas apgalvota ir itin paprasta!


Šventiniu stalu rūpinkitės iš anksto

Geriausios šventės tos, kurios sutinkamos be streso, todėl šventiniu Velykų maistu siūlome pasirūpinti jau dabar - taip pasitiksite šventę ramūs. 

Taigi, kaip užsakyti?
1. Išsirinkite norimą maisto rinkinį ir įsidėkite šį į krepšelį.
2. Pasirinkite norimą atsiėmimo dieną.
3. Skiltyje “Pristatymas” pasirinkite pirmąjį punktą “Rinkinių atsiėmimas Žirmūnų g. 68, Vilnius vienkartinėje pakuotėje”.
4. Suveskite kontaktinius duomenis.
5. Patvirtinę užsakymą laukite - netrukus su Jumis susisieksime ir informuosime apie tolimesnę užsakymo eigą.


Papildomi pasirinkimai gausesniam stalui

Jei Velykoms prie stalo buriate didesnę nei 8 asmenų kompaniją arba manote, jog maisto reiktų kiek daugiau, neprašausite į savo užsakymo krepšelį įsidėję papildomą mažesnį maisto rinkinį, kurį išsirinkti galite mūsų Rinkinių sekcijoje. Žinoma, galite rinktis ir užkandžius, desertus, gėrimus iš bendrojo “Spoon to the Moon” meniu. Kad ir ką išsirinksite, būkite tikri - pasirūpinsime puikiu skoniu ir vaizdu!

 

Mielieji, švęskite Velykas gardžiai, stilingai ir neįpareigojančiai! :)

ŽIŪRĖTI VELYKŲ PASIŪLYMUS